וילה למסיבה   arrow


מחפשים וילה למסיבה?

לאוהבי המסיבות הפרטיות – בוילה ג'ו ניתן לערוך בכל אחד מהאיזורים הסגורים בוילה (בריכה, בר פרטי, פנים הוילה) מסיבה אל תוך הלילה!

עם תנופת מסיבות הרווקים והרווקות, התחילו לזרום בקשות לעריכת מסיבות שונות ומגוונות. וילה ג'ו מציעה לכם את הפתרון המושלם למסיבה שידברו עליה לפחות עד למסיבה הבאה!

גם חופשה מפנקת בוילה יוקרתית ומיוחדת, עם איזורים שלמים שבהם תוכלו להשתגע עם כל החברים, בין אם זה באיזור הבריכה המקורה, איזור הסלון המרווח (בו תוכלו לעשות את המסיבה עצמה), או איזור הבר והספא (בו תוכלו לבלות עם החברים בסאונה וליהנות משולחן סנוקר מקצועי).

וילה ג'ו הינה  צימר וילה מדהים ביופיו, העשוי כולו מעץ מלא, שבו תוכלו ליהנות משלוש סוויטות מפנקות כל אחד לחוד וגלריה ענקית לחבורה הגדולה, שיתנו לכם קצת יותר זמן להתפנק ולהירגע מהחיים אחרי שהחגיגה ניגמרת.

אז גם אם אתם מחפשים מקום למסיבה קטנה של מספר שעות, או וילת אירוח מפנקת ללילה או יותר, וילה ג'ו הכינו לכם את המתכון למסיבה הבאה.

מאחר והוילה מבודדת ונבנתה בצורה המתאימה, תוכלו ליהנות מפרטיות ובילוי איכותי, בו תוכלו לעשות כל העולה על רוחכם.

וילה ג'ו זה הוילה למסיבה המושלמת הבאה!

לידעתכם:

ניתן להרעיש ברמה סבירה באזור הסלון ומרחב פנים הוילה בגבול הטעם הטוב, הקמת רעש באזור הספא והסנוקר אחרי השעה 10 הינה אסורה מאחר ואזור הספא הינו פחות מבודד משאר המבנה ועלול לגרום להפרעה.